زمان، زمانه کرونا است و لباس استرس بر تن ذهنیت تمام جهان پوشیده شده ولی مشکل کجاست.

امروزه همه دنبال موارد بهداشتی جدید هستند. هر روز و هر لحظه اخبار کرونا رو دنبال می کنند تا ببینند چند نفر از عزیزان هموطن قربانی این ویروس شدند.

چند دستگی بین مردم به وجود آمده است.

• عده ای در برابر دسته ای از مردم که مسافرت می کنند جبهه می گردند.
  • عده ای از مردم که مسافرت می کنند در برابر جامعه جبهه می گیرند.
  • عده ای از مردم به خاطر کارشان مجبورند که از کمپین در خانه بمانیم کرونا پیروی نکنند.
  • و .

افزایش آمار کرونا این چند دستگی و به وجود آورده است و همه مردم هم دیگر را مقصر افزایش بیماری می دانند.

پروتکل های بهداشتی از رسانه ها اعلام میشه. هشدار های مربوطه از طریق رسانه ها اعلام میشه و همه این موارد به کرونا قدرت می دهد.

ما نباید موارد بهداشتی و رعایت کنیم؟!!!

ما صد در صد باید پروتکل های بهداشتی و رعایت کنیم ولی بدون استرس. برای مثال:

• من دستمو بشورم چون کرونا میگیرم
  • من ماسک بزنم چون اگر نزم کرونا میگیرم
  • من بیرون نرم چون . . .
  • من مسافرت نکنم چون . . .

بهداشت برای سلامتی بسیار اولویت داره ولی نعمت سلامتی ما یک نعمت خدادادی است و ما باید در تمام طول عمر گرانبهایمان با رعایت موارد بهداشتی از این نعمت خدادادی مراقبت کنیم.

• ماسک بزنیم ولی برای سلامتی نه به خاطر ترس از کرو.
  • بیرون نریم به خاطر سلامتی نه به خاطر ترس از کرو.

کسانی و میشناختم که با رعایت تک تک پروتکل های بهداشتی باز هم متاسفانه به این بیماری گرفتار شدند.

• مگر این اشخاص در منزل نمی ماندند؟
  • مگر این اشخاص ماسک نمی زدند؟
  • مگر این اشخاص بهداشت را رعایت نمی کردند؟
  • پس چرا باز هم به کرونا گرفتار شدند؟

استرس عامل بیماری زا است. استرس و نگرانی و ترس مقاومت سیستم ایمنی بدن را به شدت کاهش می دهد. استرس و نگرانی و ترس، انسان را پیر و فرسوده می کند.

دلیل استرس شما چیست؟

شما استرس دارید که یه وقت سرما نخورید، پس استرس سرماخودردن قدرت سیستم ایمنی بدن شما را کاهش می دهد و بدن شما، به سرماخوردگی دعوت نامه می فرستد.

استرس بدن شما به خاطر یک بیماری درب وجودی شما را در برابر آن بیماری باز می کند.

پس استرس و کنار بذارید و موارد بهداشتی و حتما رعایت کنید. استرس و به خانواده و کودکانتان منتقل نکنید.

عده ای از والدین برای تنبیه کودکان از واژه کرو. استفاده می کنند. برای مثال:

فرزندم دستت را بشو تا کرو. نگیری.

فرزندم اگه غذا نخوری کرو. میگیری

و این استرس را هم به بچه منتقل می کنند.

از نظر بنده کودکان بی گناه ترین و با ارزش ترین قشر در جامعه هستند و متاسفانه کودکی این عزیزای دل با این بیماری ها و کشتار ها و اتفاقات درگیر شده است.

دوستان عزیزم که در حال مشاهده این مطلب هستید. حتما موارد بهداشتی و رعایت کنید. ولی استرس نداشته باشید. چون استرس زیاد و در منزل ماندن منجر به افسردگی می شود و متاسفانه اغلب افراد افسرده با بیماری های زیادی دست به یقه می شوند.

ترس نداشته باشید و آرامش داشته باشید. با تمام وجود آرامش داشته باشید. اگر تونستید و پیشنهاد من اینه که اخبار را دنبال نکنید چون اخبار و تلویزیون دستگاه تولید استرسه و در زمان های پخش اخبار کانال تلوزیون و با کنترل عزیز تغییر دهید.

باز هم میگم که موارد بهداشتی و رعایت کنید همیشه نه در این دوران و در زمان کرو. همیشه برای سلامتی و شادی و تندرستی بهتر موارد بهداشتی و رعایت کنید.

وارشانه استرس ,بهداشتی ,کرونا ,رعایت ,موارد ,بیماری ,موارد بهداشتی ,رعایت کنید ,برای سلامتی ,نداشته باشید ,آرامش داشته ,آرامش داشته باشید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آخر قصه... کلاس دهم عسل صددرصدطبیعی هر چی که بخوای یک ماما اجاره سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه اینجا همه چی هست